#1 2008-10-14 08:57:33

Aegnor

Starszy

Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 14
Punktów :   -1 

Regulamin pokoju klanu

Oto regulamin biura klanu do którego każdy musi się stosować jeśli posiada klucz:
1.Nie dawać nikomu klucza
2.Po odejściu z klanu należy oddać klucz Klucznikowi
3.Nie zabierać przedmiotów z siedziby bractwa bez wiedzy i zgody Klucznika lub Mistrza
4.Nie wyrzucać przedmiotów bez zgody i wiedzy klucznika
5.Koszty klucza należy spłacić samodzielnie lub wziąźć od mistrza
6.Przebywając w siedzibie słuchać klucznika.
7.Przedmioty wyrzucone bez zgody klucznika są sprzedawane a fundusze są przekazywane do skarbca bractwa
8.Jedzenie przy stołach (prócz unikatów) jest dla was do zjedzenia (tylko nie nadmiernie ciągle trzymamy klimat)

Offline

 

#2 2008-10-19 17:00:54

Wędrowiec Cienia

Magnat

1142945
Zarejestrowany: 2008-10-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: Regulamin pokoju klanu

Może to troche dziwne, ale sam się nie stosujesz do tego regulaminu! Powierzyłem TsenAng moją kolekcję z Mietka Żula i co widze po kilkudniowej przerwie ? Wszystko zniknęło... Nie wiem co TY albo ktos inny ZAUFANY sobie wyobraża, ale coś jest nie tak...

Nikt mnie nie pytał czy to może tam leżeć więc cytuje sam siebie: 7.Przedmioty wyrzucone bez zgody klucznika są sprzedawane a fundusze są przekazywane do skarbca bractwa Aegnor


ZAINTERESOWANIA:
1. Kocham tworzyć grafike. ( dla bardziej wnikliwych stworzyłem layout do klanu Magnaci. Także mój avatar jest storzyłem własnoręcznie. )
2. Interesuje się tworzeniem stron w języku XHTML.
3. W margonem gram od 2 lat... co nie znaczy, że miałem kiedyś wyżej niż 110 level. Konto mi ukradli (niestety przez moją głupote).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.agroekologia.pun.pl www.pokeluxus.pun.pl www.skateboarding-forum.pun.pl www.fanklub-ukitake.pun.pl www.loda.pun.pl