#1 2008-10-24 22:23:49

Wędrowiec Cienia

Magnat

1142945
Zarejestrowany: 2008-10-19
Posty: 4
Punktów :   

Wyprawy na elity, elity II i herosów.

Ponieważ to jest nasze prywatne forum, winniśmy mieć również temat poświęcony wyprawom na elity i herosów.
Każda propozycja ma wyglądać mniej wiencej tak:
-Czas: czyli w jaki dzień i w jakim przedziale czasowym chcecie iść. Np. "Sobota, godzina 9.00-11.00"
-Nazwa elity/elity II/herosa: na jakiego potwora organizujemy wyprawe. Np. "Karmazynowy Mściciel"
-Proponowana liczba osób i ich levele: czyli np. "zabiore ze sobą max 3 ludzi z levelami między 30 a 40"
-Szczegóły elity/elity II/herosa: poziom potwora, profesja potwora, czyli np. "45 level, mag, obrażenia 500-600"
-Miejsce spotkania: np. "Ithan, obok członka zakonu astralnego"

Do tego dodam:
--> potwory dystansowe zawsze atakują najsłabszą jednostkę dystansową w naszej grupie.
CZYLI: nasza grupa składa się z 30 lvl paladyn i 32 lvl tropiciela. Na pierwszy strzał pujdzie tropiciel.
--> przydatna funkcja w walce PALADYN + Mag lub Tropiciel przeciw np. władcy rzek jest umiejętność ŚWIĘTY CIOS, ponieważ obniża on ACM potworka o znaczną ilość, dzięki czemu mag lub tropek nawet niskolevelowy może zadawać znaczące obrażenia.

P.S. Dzięki świętemu ciosowi pokonałem z kolegą (Bakashi, wtedy 63lvl) na nerthusie przewodnika.
loot:sygnet *heroik*
Ja miałem wtedy 31 level


ZAINTERESOWANIA:
1. Kocham tworzyć grafike. ( dla bardziej wnikliwych stworzyłem layout do klanu Magnaci. Także mój avatar jest storzyłem własnoręcznie. )
2. Interesuje się tworzeniem stron w języku XHTML.
3. W margonem gram od 2 lat... co nie znaczy, że miałem kiedyś wyżej niż 110 level. Konto mi ukradli (niestety przez moją głupote).

Offline

 

#2 2008-10-25 09:14:24

Aegnor

Starszy

Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 14
Punktów :   -1 

Re: Wyprawy na elity, elity II i herosów.

Popieram ten temat lecz chyba nie pasuje do tej kategorii powinien być chyba w szynku ale ja już się nie czepiam jak się zgodzisz to przeniosę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum1ko.pun.pl www.socug.pun.pl www.corleone.pun.pl www.yaoi-no-ai.pun.pl www.blekitniforum.pun.pl